biuro@taniarachunkowosc.pl
taniarachunkowosc.pl® - Pewny Partner Twojego Biura Rachunkowego
Skontakuj się

O nas

Ogólnopolska sieć biur rachunkowych
taniarachunkowosc.pl®

Rozbudowana, ogólnopolska sieć biur rachunkowych taniarachunkowosc.pl® działa na zasadzie franczyzy. Z naszej oferty może skorzystać każdy, kto zamierza założyć biuro rachunkowe lub już je prowadzi i potrzebuje profesjonalnego wsparcia merytorycznego oraz marketingowego. Przystąpienie do sieci to szansa na pozyskanie nowych klientów, rozwój i sukces lokalnego biznesu z wykorzystaniem niewielkiego wkładu finansowego.

Dołączając do sieci taniarachunkowosc.pl®
każdy partner zyskuje:

 • Pełne wsparcie merytoryczne w zakresie księgowości i kadr
 • Możliwość korzystania z porad specjalistów za pośrednictwem infolinii dla franczyzobiorców (infolinia niedostępna dla klientów biur rachunkowych),
 • Wsparcie marketingowe oparte na sprawdzonej strategii,
 • Promocję strony internetowej taniarachunkowosc.pl, dzięki której klienci trafiają do wybranego biura rachunkowego w swoim mieście,
 • Reklamę outdoorową: billboardy, banery, gadżety reklamowe,
 • Reklamę online: banery na stronach lokalnych i ogólnopolskich, remarketing, linki sponsorowane, pozycjonowanie, mailingi, reklama w Social Media np. Facebook i Youtube,
 • Reklamy niekonwencjonalne: np. logo na parawanach plażowych, samochodach rajdowych,
 • Sponsorowanie imprez masowych i akcji charytatywnych,
 • Reklamy w środkach masowego przekazu: telewizja, radio, prasa,
 • Pakiet gadżetów reklamowych przeznaczonych do wręczania klientom końcowym,
 • Wizytówki personalizowane dla każdego biura,
 • Emblematy marki umieszczane w lokalu (dostosowane do możliwości): np. banery, logo na ścianę, naklejki na okna i drzwi.

Oczekiwania wobec partnerów
przystępujących do sieci:

 • Posiadanie lokalu niezbędnego do prowadzenia biura rachunkowego,
 • Posiadanie ubezpieczenia OC,
 • Opłacanie bardzo korzystnego, stałego abonamentu za przynależność do sieci w wysokości 100 zł netto (brak opłaty wstępnej).

Współpraca krok po kroku

Jeśli potencjalny franczyzobiorca spełnia podstawowe oczekiwania i zdecydowany jest na przystąpienie do sieci, zostaje podpisana umowa. Po nawiązaniu współpracy z siecią taniarachunkowosc.pl, biuro partnerskie otrzymuje pełny pakiet materiałów promocyjnych, takich jak gadżety reklamowe przeznaczone dla klientów, dedykowane wizytówki, emblematy marki do umieszczenia w lokalu (dostosowane do indywidualnych warunków i możliwości), jak np. banery, szyldy, logo na ścianę, naklejki na okna i drzwi oraz dostęp do infolinii dla franczyzobiorców. Infolinia ta przeznaczona jest wyłącznie dla partnerów (nie jest dostępna dla klientów biur) i oferuje bezpłatne, nieograniczone porady specjalistów z zakresu wszelkich zagadnień związanych z księgowością.

Ponadto nowe biuro dołączające do sieci zostaje oznaczone na mapie na stronie internetowej i zyskuje dedykowaną podstronę w obrębie domeny taniarachunkowosc.pl, gdzie zamieszczane są dokładne informacje na temat usług oraz dane kontaktowe danego biura. Od tej pory, dzięki skutecznym działaniom reklamowym klienci trafiają na stronę internetową sieci, kontaktują się i nawiązują bezpośrednią współpracę (poprzez podpisanie umowy) z wybranym przez siebie biurem rachunkowym – bez pośrednictwa centrali.

taniarachunkowosc.pl pozostawia swoim partnerom dużą dowolność w kwestii swobodnego i samodzielnego zaplanowania wystroju biura, wyboru oprogramowania, używanego w codziennej pracy oraz ustalenia cennika
świadczonych usług.

Dotychczasowe akcje
i działania marketingowe

Jeśli chcesz zobaczyć zrealizowane w ramach współpracy z partnerami dotychczasowe akcje i działania marketingowe – zajrzyj do zakładki „Galeria”.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!